-40%

Meditsiinilised näomaskid, 3-kihilised, kummiaasadega, TYPE II, 50tk

15,00 9,00

Meditsiinilised näomaskid pakuvad 98% kaitset õhus lenduvate osakeste eest.

  • 3-kihilised
  • bakteriaalse filtreerimise efektiivsus on 98%
  • metallist riba ninale kinnitamiseks
  • kummiaasad kõrvade taha kinnitamiseks
  • 50tk
  • Tüüp II (Standard EN 14683:2019)
  • mittesteriilsed
  • Suurus 17.5 x 9.5 ± 0,5 cm
  • ühekordseks kasutamiseks

 

Kirjeldus

Bakteriaalse filtreerimise efektiivsus on 98%

Nakkusohtlike osakeste õhkupaiskumise vähendamiseks nakkuse asümptomaatilise kandja või kliiniliste sümptomitega patsiendi ninast ja suust.

Kasutusjuhend: (1) Enne maski puudutamist peske käed seebi ja veega või puhastage käed alkoholil baseeruva käte desinfektsioonivahendiga (2) Enne maski ettepanekut veenduge, missugune maski serv läheb üles nina poole ja missugune alla. Metallriba jääb üles, voldid peavad olema suunatud allapoole, maski värviline pool peab jääma näost väljapoole (3) Hoides kinni maski elastsetest ribadest asetage mask näole kinnitades ribad kõrvade taha. Ülemine maski osa peab toetuma ninale, vormige ülemises servas olev metallriba ninajuurele mugavalt istuvaks. Seejärel tõmmake maski alumine osa voltidest lõua alla nii, et mask kataks kogu nina, suu ja lõuaosa. Kontrollige elastsete ribade püsivust kõrvade taga ja veenduge, et olete maski õigesti paigaldanud (4) Prillide kandmisel asetage need maski peale (5) Kasutamise lõppedes eemaldage mask hoides elastsetest ribadest. Vältige maski saastunud pindade puudutamist. Visake mask kohe kinnisesse prügikasti (6) Pärast maski eemaldamist tuleb kindlasti pesta/desinfitseerida käed ja ka nägu.

TÄHELEPANU! Kaitsemaski kandmise aeg on maksimaalselt 4 tundi ■ Kui mask läheb niiskeks või sellele satuvad potentsiaalselt sekreedi pritsmed, tuleb mask koheselt ära vahetada ■ Sama maski ei tohi kasutada nii haigete kui ka tervete inimestega kokku puutudes. NB! Väiksed lapsed! ■ Nakatumise vältimiseks saastunud maski äravõtmisel pidage rangelt kinni kätehügieenist ja kasutusjuhendist.

Ühekordseks kasutamiseks/ mittesteriilsed/ suurus: 17.5×9.5 ± 0,5 cm/ 3 kihilised/ kummiaasadega /metallist osa ninale kinnitamiseks.

Pakend: 50 tk

Hoiutingimused: toatemperatuuril, kuivas, otsese päikesevalguse eest kaitstult.

MSA kood: 15426