Nervo Stress formula tabletid

Parema enesetunde saavutamiseks stressiperioodil

✅ uni

✅ vaimne tervis

✅ närvisüsteem

✅ süda ja vereringe

Vitamiinid B1, B3 ja Bvitamiinid aitavad kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele.

Vitamiinid B2, B3, B6 ja foolhape aitavad vähendada väsimust ja kurnatust.

Aminohapped: trüptofaan parandab meeleolu ja vähendab stressi ning aitab teil lõõgastuda, parandab une kvaliteeti ja vähendab taastumisaega; türosiin on oluline aju toitaine, kuna see on aluseks dopamiini, adrenaliini ja noradrenaliini sünteesile; l-teaniini soovitatakse ärevuse perioodidel stressi maandamiseks; glütsiin aktiveerib närvisüsteemi ja tõstab vaimset töövõimet.

Palderjan toetab närvisüsteemi talitlust.

Humal soodustab uinumist ja vaimset tervist.

Meliss mõjub kasulikult vaimsele tervisele ja soodustab tervislikku und.

Naistepuna avaldab positiivset mõju meeleolule.

Viirpuu mõjub rahustavalt ning toetab südame-vereringe tööd.

Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega (kasulik toime avaldub siis, kui tarbitakse 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut).

Kirjeldus

Toidulisand. 30 tabletti. (1 tableti hind 0,28 €)

B-grupi vitamiinid, magneesium, aminohapped, taimsed ekstraktid, melatoniin. Koostises olevatel taimede ekstraktidel ja vitamiinidel on kasulik mõju unele, vaimsele tervisele, südame-vereringele ja närvisüsteemile. Närvisüsteemi suurenenud koormuse korral vajavad närvirakud suuremal hulgal B-grupi vitamiine.

Tabletid sisaldavad 19 komponenti, mille koosmõju aitab jagu saada stressist ja närvilisusest: 5 B-grupi vitamiini, 4 amionohapet, 7 taime ekstrakti, melatoniini, magneesiumi ja C-vitamiini.

Koostisosad: maltodekstriin, paakumisvastane aine mikrokristalne tselluloos, magneesiumoksiid, liht-naistepuna (Hypericum perforatum) ekstrakt, viirpuu (Crataegus monogyna) ekstrakt, palderjani (Valeriana officinalis) juurte ekstrakt, stabilisaator võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos, L-glütsiin, türosiin, trüptofaan, melissi (Melissa officinalis) ekstrakt, piparmündi (Mentha piperita) ekstrakt, purpur-kannatuslille (Passiflora edulis) ekstrakt, paakumisvastased ained rasvhapete magneesiumisoolad, L-askorbiinhape, nikotiinamiid, humala (Humulus lupulus) ekstrakt, teaniin, glaseeraine hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvidraudoksiid, melatoniin, tiamiin, riboflaviin, püridoksiinhüdrokloriid, foolhape.

Mitte ületada päevast soovituslikku kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes. Lapsed: enne kasutamist konsulteerida arstiga. Mitte kasutada rasedatel ja imetavatel emadel.

Tootja: AS PAIRA, Pae 8, Tallinn, Eesti. info@paira.ee

 

Kellele on mõeldud Nervo Stress formula tabletid?

✔️ Neile, kellel on tekkinud kõrgenenud närvipinge ja kes tunnetavad, et neil on äkki tavaelus raskem hakkama saada.

✔️ Neile kes tajuvad, et nad ei taha ja ei jaksa toime tulla tegevustega, mida olid varem sooritatud mängleva kergusega.

✔️ Neile, kes ärrituvad iga pisima asja peale.

✔️ Neile, kes ei suuda uinuda, kuna peas ketravad mõtted.

✔️ Neile, kellele toredad asjad ei paku enam rõõmu.

Koostises olevatel taimede ekstraktidel ja vitamiinidel on kasulik mõju unele, vaimsele tervisele, südame vereringele ja närvisüsteemile.

 

Mis on stress?

Stress on tajutav närvipingena,  mis pikema aja jooksul mõjub muserdavalt ja tekitab kehalisi vaevusi. Teaduslikumalt tõlgendatult on stress keha ja meelte vastuseis organismile esitatud kõrgendatud nõudmistele. Stress ei ole alati paha. Mõõdukas stress võib omada positiivset ja jõuduandvat rolli, aitab tõsta motivatsiooni ja loovust. Kuid liigne ja pikaajaline stress mõjutab keha ja viib kõrgenenud stressihormoonideni, mis tekitavad väsimust, ärevust, keskendumishäireid ja võivad viia depressioonini.

Millest võib tekkida stress?

Stress võib tekkida siis, kui inimene on pikemat aega äärmuslikes tingimustes, nagu

💠 pingeline elukeskkond

💠 üksindus või ülerahvastus

💠 liiga raske vaimne või kehaline töö

💠 tavapärase elurütmi ootamatu muutus

💠 iseenda või lähedase inimese raske haigus

💠 mure lähedase inimese pärast

💠 väsimus ja kurnatus

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Nervo Stress formula tabletid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.